Seriál Čarodějky

Carodejky.watchtv.cz

Vítejte na fanstránkách televizního seriálu Čarodějky. Od 12.února 2009 můžete každé odpoledne na televizi Prima sledovat příběhy tří sester, které ovládají nadpřirozené schopnosti a chrání svoje město před zlem.

Čarodějky online

Pokud jste na televizi Prima propásli některý díl ze seriálu Čarodějky, nebo pokud nemáte čas jej odpoledne sledovat nezoufejte. Na stránce Čarodějky online můžete sledovat díl, který vám utekl a to zcela zdarma.

Partneři

Sledujte co nového právě dělá herečka Miley Cyrus ze seriálu Hannah Montana. Aktuální fotky Miley Cyrus naleznete zdarma na našem webu.

Sledujte příběhy soutěžících v Superstar 2009 a tipujte komu Československá Superstar udělí vítězství. Více info na Superstar.tv

Navštivte nejčtenější magazín o tetování Kérky.cz a čtěte o tom co Vás baví. Pokud hledáte spíše dočasné tetování pak mrkněte na horkou novinku, kterou jsou tetované rukávy.

Horké novinky

ZASLÁNO: 12-02-2009

Ode dneška máte možnost opět sledovat seriál Čarodějky na našich televizích. Jako při poslední repríze seriálu, je to opět televize Prima, která zakoupila práva na vysílání tohoto fantasy seriálu. Takže každý všední den od 14:40 si nezapomeňte naladit televizi Prima.

ZASLÁNO: 15-05-2009

Byly přidány další díly Čarodějek, které si můžete online pustit na těchto stránkách, takže nezapomeňte často obnovovat stránku Čarodějky online jestli zase nějaký díl nepřibyl :)

Podporujeme

 • Plánujete dovolenou do Karibiku? Pak je Kuba to správné místo pro Vás.
  Varadero nabízí jak levné tak i luxusní ubytování a na výlet si můžete zajet na místa jako je Havana nebo třeba Santiago de Cuba.
 • Řecký ostrov Rhodos nabízí návštěvníkům teplé počasí a celou řadu zajímavých památek. Čekají na Vás báječná letoviska jako je např. nikdy nespící Faliraki nebo klidnější Kolymbia.
 • Na TV Prima běží opět seriál Čarodějky. Pokud jste nějaký díl propásli, můžete se na něj zdarma podívat na stránce Čarodějky online.
 • Pokud se chcete dozvědět více o televizní stanici Jetix, navštivte fanouškovské stránky, více na www.jetix.watchtv.cz.
 • Nalaďte si novou televizní stanici TV Barrandov. Díky digitálnímu vysílání ji můžete sledovat zdarma. Takže nezapomeňte, nalaďte si TV Barandov.
 • Český sitcom Comeback je opět na televizních obrazovkách. Sledujte jej každou středu na Nově.
 • Dětský seriál H2O Stačí přidat vodu sledujte pravidelně na Jetix TV.
 • Reality show Výměna manželek je zpět. Sledujte ji každou neděli na TV Nova.
 • Máte chuť na něco dobrého? Babicovy dobroty Vám naservírují super recepty.
 • Auto Show Top Gear startuje od dubna na TV Cool.

Seriál Čarodějky

Seriál Čarodějky
Seriál Čarodějky je americký televizní fantasy seriál, který vznikl na motivy scénaře, který napsal Constance Burge. Seriál vypráví příběh o třech čarodějkách, sestrách, které nic netušící nabydou nadpřirozené schopností. Dokud žili v normálním světě bez nadpřirozených schopnosti, byly relativně v bezpečí. Potom co získalí kouzelné schopnosti čarodějek, stali se terčem zlých monster, které je chtějí odstranit ze světa získat jejich kouzelné schopnosti. Sílá tří jim ale dává speciální moc s kterou jsou mnohem silnější.

Původní trojici čarodějek tvoří Prue, Piper a Phoebe, které se sejdou v domě jejich babičky v San Francisu. Později jedna ze sester umře a nahradí ji nevlastní sestra Page, která obnoví opět sílu tří. Postavu Prue ztvárnila známá herečka Shannen Doherty, která proslula především v teenage seriálu Beverly Hills 90210. Právě ona bude muset později i seriál Čarodějky opustit. Postavu Piper ztvárnila herečka Holly Marie Combs, postavu Phoebe pak další známá herečka Alyssa Milano, která je známá spíše z béčkových filmů s nižším rozpočtem. Na postavu Paige režie vybrala Rose McGowan. Za znímku stojí ještě další postava, kterou je Billie, tu můžeme vidět v pozdějších epizodách, její role se ujala herečka Kaley Cuoco, která je známá svým účinkováním v populární komedii Big Bang Theory. Poslední známou celebritou kterou můžeme v seriálu častěji vidět je Julian McMahon, kterého rovněž můžete vídat v současné době v televizi, konkrétně v seriálu Plastická chirurgie s. r. o.,.